1982 yılından beri plastik sektöründe faaliyet gösteren Teknik Vakum, çalışma hayatına vakum (thermoform) ambalaj, baskı ve makina imalatıyla başlamıştır. Kuruluşundan bu yana, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çaba sarfeden firmamız, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yeniliyen ve büyüyen bir yapıya sahiptir.1200 m2 kapalı alanımızda, thermoform sektöründe, vakum ambalaj tasarımı, baskısı ve vakum kalıpları imalatı konularında faaliyet gösteren firmamız, ağırlıklı olarak enjeksiyon kalıp imalatı, baskısı ve montajı yapmaktadır.

Şuanda mutfak tipi aspiratör / davlumbaz, plastik parçaları üretimi ve montajı yapan Teknik Vakum, ürün gamını sürekli genişletmektedir. Şirketimiz kaliteli üretimin yanında kaliteli yönetimide ilke edinerek ISO 9001:2008 belgesini de almaya hak kazanmıştır.

Şirketimiz aynı zamanda gıda sektöründe Fethanoğlu ve Levissi markaları altında ekolojik ve organik zeytin ve zeytinyağı butik   üretimine Şarköydeki tesisimizde 2010 senesinde başlamıştır.

b2_2 b1_3